KDO JSEM?

JSEM VAŠEK, tvůj OSOBNÍ TRENÉR!

      O cvičení a zdravý životní styl se zajímám více než 7 let. Za tuto dobu se mi podařilo načerpat spoustu zkušeností a znalostí, o které bych se rád s Tebou podělil. Věřím, že pravidelné cvičení a promyšlený způsob stravování výrazně zvyšuje produktivitu a pozitivně působí na psychické rozpoložení člověka. Také si uvědomuji, že každý jedinec má jiné cíle, priority a časové možnosti, proto ode mě očekávej naprosto individuální přístup.

      Sport mě doprovází již od malička.  Postupně jsem se přesunul z fotbalového prostředí do prostředí posilovny. Myslím si, že každý člověk může být výborný pouze v činnostech, které dělá s láskou, tedy v činnostech, ke kterým uniká, pokud má jen chvilku volného času. Proto jsem se rozhodl pomáhat lidem z pozice osobního trenéra. Dovol mi tedy, abych Ti podal pomocnou ruku a doprovázel Tě na cestě za vysněnou postavou. Na začátku to jistě nebude snadné, jako každá nová věc v životě, ale věř mi, že na konci to bude stát za to! Ušetřím Ti roky ztracené nekvalitními tréninkovými plány a špatně sestavenými jídelníčky.

ZÁVODĚNÍ

       Se závoděním jsem začal v roce 2018, jelikož miluji výzvy a těžké úkoly. Aktivně se věnuji závodění ve fitness kategorii Men´s Physique a na svém kontě mám již přes 10 závodních startů. Zajímavostí je, že všechny mé soutěže jsem absolvoval bez užívání zakázaných látek (naturálně)  a zvládnutí diety a postavení se na soutěžní prkna pro mě vždy bylo velkým zážitkem. Vždy mě zajímalo poznávání těla, chování těla při různých postupech a těžkých situacích a i to byl důvod proč závodit. Z těchto poznatků a zkušeností nyní čerpám také při práci s mými svěřenci.

MČRJ 2021 tURNOV - 1. MÍSTO

MČR 2021 KUTNÁ HORA - 2. MÍSTO

MmAS 2021 FRENŠTÁT - 2. MÍSTO

MČRJ 2020 OSTRAVA - 3. MÍSTO

MČR 2020 FRENŠTÁT - 5. MÍSTO

gp bRNO 2019 - 3. MÍSTO

gp ostrava 2018 - 5. MÍSTO

SMARTLABS CUP 2018 - 5. MÍSTO

SMARTLABS CUP 2018 j - 6. MÍSTO